fbpx
  • Uudis

Jõulukuu 2020 Sibulateel

22. November 2020

Jõulupaketid, ruumid seminarideks-jõuluistumisteks, kinkekaart, jõulukingid. Sibulateelt.

Ole meie uudistega kursis

Sel aastal on hoopis teistsugune jõuluaeg. Suured jõulupeod on ära keelatud, ei soovitata suures kambas kogunemisi ning mask on ka igapäevane kaaslane. 

Aga jõulud ju tulevad ikkagi! Ja väiksemad seltskonnad, kas siis oma pere või laiendatud pere, oma väike kollektiiv või pisike sõprade seltskond, kõik mõtlevad ikkagi tõenäoliselt kasvõi korra kokku saada ja midagi teistmoodi teha. Kasvõi selleks, et korraks sellest viiruse argipäevast välja saada. Või siis hoopis, et leida uusi ja toredaid koostegemisvõimalusi ja toredaid emotsioone. 

Jõulupaketid

Sibulatee ettevõtjate jõuluks sobivad paketid, mis mõeldud nii kümnele või veidi suuremale seltskonnale.

Kolkjas asuv vanausuliste käsitöötraditsioone elus hoidev Peipsimaa Külastuskeskus on loonud kolm mõnusat paketti. Neist kaks esimest sobivad seltskonnale, kes peab lugu nii heast söögist kui väikesest käsitööst: pakett küünlakeerutuse, samovaritee ja õhtusöögiga; pakett  kuldamise, samovaritee ja õhtusöögiga. Kolmas pakett on puhtalt vabaõhupakett, mis viiakse läbi õhtupimeduses jõuluks uue kuue saavas õuepaviljonis: pakett samovaritee ja väikese vimkaga. 

Varnjas asuv Samovarimaja kutsub külla Eesti parima präänikumeistri Natalja Rästase. Koos on kokku pandud umbes kahetunnine tore äraolemine, mis sobib kuni 16-sele seltskonnale: samovaritee ja präänikute õpituba Peipsiveeres. 

Alatskivil saab mõisaaegset elu suurepäraselt tundva Külli juhatusel liikuda mööda mõisasüdant ringi paketi “Parunite jälgedes” raames. Tuuri võib alustada või lõpetada Alatskivi mõisamaitsete veinikeldris uusi veine mekkides. 

Jõuluruumid ja ideed

Meie eelmise aasta artikkel jõuluruumide kohta pakub välja kohti tervel Sibulateel, kus oma jõuluaega veeta. Samuti leiad ülevaate siit sibulateeliste seminariruumide kohta.

Kinkekaart

Kohe-kohe saad kingiks osta Sibulatee kinkekaardi. Juba on kinkekaartide ninad trükikojast meie poole pööratud. Kinkekaardid kehtivad peaaegu kõigi sibulateeliste juures ehk kingisaaja saab valida nii umbes 25 erineva teenusepakkuja seast. On nii majutust kui toitlustust, nii muuseume kui õpitubasid, nii käsitööpoode kui kalapoode. Jälgi meie sotsiaalmeediakanaleid!

Jõulukingid

Muidugi võid osta varsti-varsti Sibulatee kinkekaarti, kuid on ka teisi võimalusi.

Magasiait pakub võimalust koostada jõulupakk kõigest heast ja paremast, mis neil aidas müügil on. Nii käsitöötooted kui erinevad maitsed. Valik kokkupandud kinkekarpe ja -korve on neil juba ka olemas. Ning põhiline – Magasiaidal on oma e-pood, mis saadab ükskõik millisesse Eesti otsa. 

Alatskivi lossi keraamikakoja toidunõud on pilkupüüdvaks kingituseks. Sobivad nii masinpesuks (kui raatsid) kui ka ahjupotid toidu küpsetamiseks ahjus. Saadaval lossi keraamikakojas kohapeal, soovi korral saadetakse ka posti teel. Samuti saab kinkida või hoopis ise osaleda keraamika töötoas (praegustes tingimustes mõeldud kuni 9-le osalejale). 

Voronja galerii erinevad tooted on suvevälisel ajal saadaval Tartus, tARTu poes, mida härra Voronin oma kaaskonnaga peab. 

Kohalikku käsitööd saab osta Peipsimaa Külastuskuse e-poest. 

Toidukaupadest on võimalik ette tellida ja ise kokkuleppida kokkusaamises: Vigurite koduküpsetised erinevad head tooted, Kadrina mõisa suurepärane leib, RebaSte linnutalu vutimunatooted, Mesi Tare ivan tšai, Rannapuura erinevad kalatooted, Alatskivi lossi restorani sibulamoos ja kastmed, Peipsimaa Külastuskeskuse keedusuhkur, Peipsi kalapunkti kalatooted, Magasiaida enda Talusahvri tooted, Alatskivi mõisamaitsete veinid, Kivi kõrtsi leib, hoidised ja salatid. 

Sarnased uudised
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri