• Gruppidele,
  • Kollektiividele

Soovitused jõulupeoks. Ruumid ja ideed

Ole meie uudistega kursis

Jõulud on tulemas. Pead otsustama hakkama, kuhu oma kollektiiviga või sõprade seltskonnaga väljasõit teha. Siin on kokkuvõtlik ülevaade kohtadest, kus pidu (näiteks jõulupidu) Sibulateel pidada ja ideedest, mille abil oma väljasõitu rikastada.

ALATSKIVI LOSS

Ruumid: palju erinevaid ruume, mahutab pidutsema ja sööma-jooma kuni 120 osalejat. Olemas on vajalik koolituste- ja konverentsitehnika. Alates 2022. aastast on avatud renoveeritud kõrvalhoone – Alatskivi lossi sõiduhobuste tall. Siin saab peo/seminari/vastuvõtu korraldada kuni 150le osalejale. 
Toitlustus: lossi restoran pakub erinevateks sündmusteks sobivat toitlustust; alates buffeest kuni väga pidulike laudadeni.
Midagi erilist: sügis-talviseks hooajaks kutsub loss  10-30 osalejaga seltskondi Küünlavalgel kummituslikule õhtusöögile!  See on ajarännak 130 aasta tagusele aadlipeole koos ajastupärase  menüü ja tegevustega. Üritus hõlmab pea kogu lossi, kus rollidesse jagatud külalised liiguvad  läbi lossi hämarate ruumide. Teekonnal toimub neljakäiguline õhtusöök ja koos räägitakse lugusid möödunud aegadest ja legendidest.
Lisad: erinevatele üritustele saab tegevustena juurde tellida õpitubasid  lossi käsitöö- ja savikojas.
Kontaktlossi koduleht ning info@alatskiviloss.ee

MESI TARE KODUMAJA

Ruumid: mõnusas vanas vanausuliste kalurimajas otse Peipsi kaldal Varnja külas koosolemise ruum kaminasaaliga, kuhu mahub vabalt ühise laua taha 15 inimest. NB! Peab arvestama, et tegemist ongi vana renoveeritud majaga.
Toitlustus: võimalik tellida nii piirkonnale omast kui ka nostalgilist õhtusööki.
Midagi erilist: olenevalt ilmastikuoludest võimalikud erinevad lisateenused: karakatiga järvesafarid, tõukekelgumatkad, karakatiga või paadiga sohu jõhvikale, matk vanausuliste külades koos giidiga.
Lisad: Mesi tares mahub majutuma koos lisavooditega 15 inimest. Samuti on majas ja hoovil erinevad saunad.
Kontakt: Mesi tare koduleht ning info@mesitare.ee

NINA KORDON

Ruumid: Nina Kordon asub otse Peipsi kaldal Nina külas. Kordonis on suur kaminaga soe ja mõnus ruum, mis mahutab ühise laua taha kuni 30 inimest ning kus saab vajadusel ka seminari pidada.
Toitlustus: võimalik pakkuda nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki.
Majutus: Nina Kordon majutab kuni 28 inimest.
Lisad: saun
KontaktNina Kordon koduleht ning info@ninakordon.ee

KIVI KÕRTS 

Ruumid: kõrtsi ruumid on mõeldud lõuna- või õhtusöögiks kuni 20le inimesele.
Toit: peamiselt kohalikust toorainest toidud, mis siinseid vanu retsepte kohandades on saanud ka kaasaegsema lihvi. Pidulaudadelt ei puudu ka kõrtsis küpsetatud leib ning koogid.
Kontakt: Kivi kõrtsi koduleht või martin@kriso.ee

ALATSKIVI MÕISA TALL

Ruumid: Mõisa tall on üks korralik pubi, kus ruumi mõnusalt kuni 70le. Maja on tegemist mõisaaegses maakivihoonega, mida üle saja aasta tagasi pigem tallina kasutati.
Toit: väga maistvad kõrtsitoidud salatitest burgeri ja kohakalani. Ettetellimisel muidugi vastalt kliendi soovile pidulaud.
Kontakt: Mõisa talli Fb leht või alatskivi@moisatall.eu

ALATSKIVI MÕISAMAITSED

Ruumid: Mõisamaitsete kamber asub Alatskivil. Kaminaahjuga ruumis mahub laudade ümber 40 külalist, hästi lahedalt on ruumi 30le. Vajadusel saab siin ja seminari pidada.
Toitlustus: ettetellimisel
Lisad: käsitööveinide degusteerimise tund
Kontakt: Mõisamaitsed Fb ja must.kylli@gmail.com

KADRINA MÕIS

Ruumid: Vana mõisahoone keldrikorrusel on nii saal kui saunakompleks. Saal mahutab kuni 100 inimest ning mõis pakub ka toitlustust. Saunakeskuses viis erinevat sauna. Majutusvõimaluse külalistemajas kuni 50le külalisele.
Toitlustus: ettetellimisel, toidud vastavalt kliendi soovidele
Lisad: peamiselt õuetegevused (vigursaagimise õpituba, safari Peipsil või lõbus päev Peipsil koos kalapüügi ning muu tegevusega), õhtujuht
Kontakt: Kadrina mõisa leht või pootsman@pootsman.ee

Ning kui tundub, et midagi võiks lisategevustest veel olla, siis anna märku! Mõtleme koos ja leiame toreda lahenduse.

KOLKJA KALA- JA SIBULARESTORAN

Ruumid: Kolkja küla keskel asuvas restoraniruumides on ruumi kokku kuni 50le külalisele. Kui peaks väheks jääma ja/või ürituse iseloom võimaldab, saab kasutada sama katuse all asuvat Kolkja rahvamaja saali.
Toitlustus: ettetellimisel, toidud Kolkja vanausuliste restorani menüüst
Kontakt: Kolkja kala- ja sibularestoran telefon 5558 9685.

Head jõuluootust!

Sarnased uudised
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart