Seminarid

Ole meie uudistega kursis
Ole meie uudistega kursis

Sibulatee piirkond asub Tartust keskeltläbi 40 kilomeetri kaugusel ehk nii 30 minutit autosõitu ning siit võib leida  uusi toredaid kohti nii seminarideks, koosolekuteks, väljasõitudeks kui suve- või talvepäevadeks. Anname ülevaate meie liikmete võimalustest ehk seminariruumidest Sibulateel.

MESI TARE KODUMAJA

Ehe ja autentne vanausuliste maja, mis kutsub end muust maailmast välja lülitama. Seminari juurde saab tellida kohalikku toitu ning Peipsiveere teetseremooniat, kus tutvustame samovariga tee tegemise kunsti ja joome paljukiidetud ivantšaid. Võimalik külastada samas külas samovarimaja. Seminari lõpetuseks võimalik võtta juurde saunaõhtu Mesi tare erinevate saunadega.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus 10 inimest ja 5 lisavoodit
Seminariruumid ja mahutavus Koosolekustiilis lauapaigutus 10le inimesele, L-kujuline paigutus 15-le. Seminariruumis kamin, mis loob hea hubase õhkkonna.
Seminariteenuse sees Võimalik korraldada projektor. Olemas A4 paberid, pliiatsid-pastakad, seinanätsud
Oma lisateenused majutus, toitlustus, fotojaht Varnja külas. Talvel karakatisafari. Saunad, paadirent, Peipsi kruiis Dioaral. Giidituur läbi kolme vanausuliste küla, Peipsiveere teetseremoonia, Mesi tare meetuba
Lähipiirkonna lisateenused Varnja muuseum 1 km, Varnja palvela 1,2 km, ujumiskoht 1 km, Voronja galerii (suvehooajal) 1, 7 km, ambulARToorium 5 km, palju põnevaid aedasid 8 km ulatuses, Kolkja muuseum 7 km, Peipsimaa külastuskeskus 8 km
Emajõe suursoo 2 km (võimalik matkata)
Piirissaare 1h paadisõitu
Suve- ja talvepäevad Võimalik suve- ja talvepäevi korraldada.
Suvepäevadel majutus 10le (pluss lisavoodid), saunapaat 4le, telkimiskohad (hoovi mahub telkima u 30 in).
Talvepäevadel majutus 10le (pluss lisavoodid). Pakume tegevuseks karakatisafarit Peipsi jääl koos kalapüügiga. Jääaugu puurimine ja kalagiidi juhendamine. Samovaritee järvel ja püütud kalast uhhaa keetmine järvel. Võimalik panna üles saunatelk Peipsile ja teha jääauk, kuhu saunalavalt hüpata.
Kontakt ja kaugus Tartust Herling Mesi, info@mesitare.ee tel 5181125

ALATSKIVI LOSS

Suurepärane koht seminaride, koolituste ja väiksemate konverentside läbiviimiseks. Erineva suurusega ruumid võimaldavad nii ühist koosolemist kui rühmatöid. Mööbel on kergesti ümberpaigutatav. Ajalooline interjöör ja maja hea energia annavad omapoolse panuse ühiste tegemiste õnnestumisele.

Alatskivi lossi kõrvalhoone, sõiduhobuste tall koos oma suure saaliga mahutab kuni 150 inimest.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus 4 tuba/majutus 8-le inimesele. Lisaks on ümbruskonnas erinevaid majutusettevõtteid, kuhu on võimalik majutada kokku kuni 80 inimest.
Seminariruumid ja mahutavus I korruse peasaalis (91m2) teatristiilis 100 kohta ja seminaristiilis 40 kohta, I korruse galeriisaalis (99 m2) teatristiilis 120 kohta ja seminaristiilis 40 kohta.  II korruse palvela-saalis teatristiilis 60 kohta. Lisaks on võimalus kasutada väiksema osalejate arvu korral lossi teisi ruume.
Seminariteenuse sees Kõikides saalides levib traadita internet (WiFi). Rendihinna sisse kuulub data-projektor koos pabertahvliga. Vajadusel kasutada ka helitehnikat. Koolitustarvikute kasutamine eelneval kokkuleppel
Oma lisateenused Kohvipauside ja toitlustuse eest hoolitseb Alatskivi Lossi Restoran. Alatskivi lossi neli sviiti pakuvad majutust kaheksale külalisele. Lisaks on ümbruskonnas erinevaid majutusettevõtteid, kuhu on võimalik majutada kokku kuni 80 inimest.
Lähipiirkonna lisateenused Aktiivseks puhkepausiks soovitame mängida lossipargis disc-golfi, läbida loodusgiidiga mõisapark ja järve-äärne matkarada. Lossi siseruumides on võimalik korraldada erinevaid töötubasid – käsitöö ja keraamika.
Suve- ja talvepäevad Võimalus suve- ja talvepäevi korraldada. Ühepäevasel suvisel üritusel oleme valmis vastu võtma kuni 500 osalejat ning talvel siseruumides kuni 130 osalejat.
Kontakt ja kaugus Tartust Laura Lillepalu-Scott, info@alatskiviloss.ee, tel 5286 598

NINA KORDON KÜLALISTEMAJA

Nina Kordon asub vahetult Peipsi kaldal. Lisaks hubasele majutusele on kordonis ka igati meeldiv antiikmööbliga sisustatud seminariruum, kus on projektor, pabertahvel, kinolina, televiisor. Majas on Wifi ja seminariruumis kamin. Ruumis on 6 lauda, mida on võimalik vastavalt vajadusele ringi paigutada. Pakutakse ka toitlustust ( hommiku-, lõuna- ja õhtusöök). Samas majas asub ka saun. Vaheaegadel on võimalus mängida piljardit või lauajalgpalli või jalutada Nina külas.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus Maksimaalselt 26 voodit ja 28 mgamiskohta  (2 voodit on duubelvoodit)
Seminariruumid ja mahutavus Koosolekustiilis lauapaigutus 30le inimesele, klassistiilis 40 inimesele
Seminariteenuse sees Projektor, ekraan, pabertahvel, helisüsteem, wifi, televiisor. Kokkuleppel A4 paberid, post-it, markerid, pliiatsid-pastakad, seinanätsud.
Oma lisateenused Majutus, toitllustus, saun, paadirent, jalgrattad, soomekelgud. Giidituur Nina külas
Lähipiirkonna lisateenused Piirivalve torn omas majas, ujumiskoht  Peipsi järves 100 meetri kaugusel
Suve- ja talvepäevad Võimalik suve- ja talvepäevi korraldada. Majutus 28le, võimalik paigutada peotelke
Kontakt ja kaugus Tartust Lily Hantson info@ninakordon.ee 5259952

KADRINA MÕIS KÜLALISTEMAJA

Meie hubases mõisamajas ootavad kahe-kuni neljakohalised toad (kokku 48 kohta), Lühikeste meeste kõrts ja pisike lõõgastuskeskus. Kõrtsis saab viia läbi väga erinevaid sündmusi. Seminariruum (mahutab kuni 50 osalejat) asub mõisa teisel korrusel,  olemas projektor, pabertahvel, kinolina, wifi. Laudu saame paigutada vastavalt vajadusele. Pakume ka toitlustust /hommik-, lõuna-, õhtusöök/. Vastavalt soovile toekad/vegan/smuuti/kohvipausid. Pargis puukujudest teemapark.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus Majutus 48le, võimalikud lisakohad
Seminariruumid ja mahutavus On kaks erinevat ruumi. Koosolekustiilis paigutus 30-le, klassistiilis 40-le, teatristiilis 50-le.
Seminariteenuse sees Projektor, ekraan, pabertahvel, wifi. Kokkuleppel A4 paberid, post-it, markerid, pliiatsid-pastakad, seinanätsud
Oma lisateenused Majutus, toitlustus, saunad, jalgrattad, veelõbud Peipsil. Maastikumäng, kala suitsetamise õpituba, talvine kalapüük Peipsil. Puukujude ja nõiamajade valmistamise giidituur. Kadrina mõis soovitab-giidituur.
Lähipiirkonna lisateenused Palal matka ja suusarajad, A.Haava sünnikoht 7 km, Pala mõis 5 km, Sõõru seene- ja marjametsad 6 km, Kodavere kirik 4 km. Kodavere Pärimuskeskus 5 km.
Suve- ja talvepäevad Võimalik korraldada suve- ja talvepäevi. Erinevad meelelahutuslikud mängud, meeskonnategevused.
Kontakt ja kaugus Tartust Aivi Kõiv aivi@pootsman.ee 5286481

VORONJA GALERII

Voronja galerii ruumides saab läbi viia inspireerivaid koolitusi, kohtumisi ja muid sündmusi. Seminaride korraldamiseks on kasutada eraldi ruum, võimalik grupitöödeks eralduda väiksematesse tubadesse. Sündmusi saab läbi viia ka aias ning galeriiruumides, kui näitusegraafik ja ilmastik seda võimaldavad.

Seminariteenuse pakkumise aeg Mai kuni oktoober
Majutus Ei paku majutust. Lähim Mesi tare.
Seminariruumid ja mahutavus Kuni 15 osalejat.
Seminariteenuse sees Kohapeal olemas elementaarsed seminarivahendid, võimalik teha erikokkuleppeid.
Oma lisateenused Näitusetuur, õdus aed, toitlustamise võimalus, soovi korral saun
Lähipiirkonna lisateenused Samas külas Mesitare, kes pakub erinevaid vabaajaveetmise võimalusi. Sibulatee atraktsioonid.
Suve- ja talvepäevad Pigem mitte.
Kontakt ja kaugus Tartust Kaili Kask peipsiveere@gmail.com 55647963

TURGI KÄSITÖÖTALU

Turgi Käsitöötalu pakub õdusat maakodu õhkkonda põlispuude ja vanade taluhoonete keskel. Suvel saab seminare ja konverentse läbi viia ruumikas maakivist rehealuses, kus on võimalik toole, pinke ja laudu ümber paigutada vastavalt vajadustele nii teatri-, klassi- kui ka kohvikustiilis. Olemas on pabertahvel, projektor ja ekraan. Talvel saab kuni 10 inimest seminari pidada talu elutoas, kus on suur koosolekulaud, ekraan ja projektor. Soovikorral kohvipausid ja toitlustus koduköögist.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus Suvel majutame aidas 10 inimest, talvel tares 4 inimest
Seminariruumid ja mahutavus Rehealune (120 m²) mahutab teatristiilis 50 inimest, klassi -ja kohvikustiilis 30 inimest. Elutuba (25 m²) mahutab koosolekulaua ümber 10 inimest.
Seminariteenuse sees Projektor, ekraan, pabertahvel olemas. Kokkuleppel A4 paberid, post-it, markerid, pliiatsid-pastakad, seinanätsud
Oma lisateenused Majutus, toitlustus, saun, kangakudumise õpituba.  Giidituur Turgi käsitöötalu tekstiilikogus, hooajaliste talutööde õpitoad
Lähipiirkonna lisateenused Kallaste puhkeala liivarand ja vaatetorn 2.5 km, Kallaste vanausuliste palvemaja 2.5 km, Kallaste liivakivipaljand 3 km, Kodavere kirik 4.5 km, Kokora külakeskus 5 km, Kadrina mõis 8 km, looduskaunis Kuningvere järv 8 km
Suve- ja talvepäevad Pigem mitte
Kontakt ja kaugus Tartust Veinika Västrik veinika.vastrik@gmail.com, tel. 58068703

ALATSKIVI LOSSI RESTORAN

Alatskivi lossi restoranis on kaks ruumi, neist väiksemat on võimalik hästi kasutada seminarideks, koosolekuteks.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus Alatskivi lossi teisel korrusel neli sviiti, mis mahutavad kokku kuni 8 inimest.
Seminariruumid ja mahutavus 18 inimest koosolekustiilis, kohvikustiilis 22 inimest. Ruumi suurus 35 ruutmeetrit.
Seminariteenuse sees Wifi, projektor, pabertahvel, muusikasüsteem. A4 paber, pliiatsid, markerid
Oma lisateenused Toitlustus (kohvipausid, lõuna-õhtusöögid). Võimalik tellida lossiekskursioone. Samuti saab lossis tellida kummituslikku õhtusööki. Võimalik lisaks tellida vahuveinide degusteerimist.
Lähipiirkonna lisateenused Alatskivil mitmed Sibulatee ettevõtjad, kes teenuseid pakuvad. Alatskivi mõisamaitsed koos veinide degusteerimisega. Alatskivi looduskeskus koos lossipargi ja matkarajaga.
Suve- ja talvepäevad Vt Alatskivi loss info
Kontakt ja kaugus Tartust Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu  5303 2485

MÕISA TALL ALATSKIVIL

Vanas mõisaaegses tallis on end sisse seadnud pubi Mõisa Tall. Ruum on avar ning võimaldab mööblit mitmel moel ümer tõsta. Kohapeal olemas ka suur ekraan koos dataga, mis teeb esitlused väga jälgitavaks.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus Majutust ise ei paku
Seminariruumid ja mahutavus Kohvikustiilis 45, koosolekstiilis kuni 60, teatristiilis 40 osalejat. Ruumi suurus 80 ruutmeetrit.
Seminariteenuse sees Olemas projektor, helisüsteem, wifi, A4 paber, pliiatsid, markerid.
Oma lisateenused Toitlustus kohapeal. On suur kinnine siseõu (vana ringtalli siseõu), kus võimalik korraldada erinevaid tegevusi (seltskonnamängud, grillimine jne)
Lähipiirkonna lisateenused Alatskivi loss külastamine, Alatskivi looduskeskus koos lossipragi ja matkarajaga. Alatskivi lossi pargis disc golf. Lähedal Alatskivi järv, kus suvel ujuda saab.
Suve- ja talvepäevad Võimalik korraldada ka suvepäevi.
Kontakt ja kaugus Tartust Liia Vassila 56478162 alatskivi@moisatall.eu

ALATSKIVI MÕISAMAITSED

Alatskivi mõisamaitsete kodus oletegi nagu kodus. Õdus ruum, mida igal ajal kaunistavad küünlad, on ainult teie päralt. Perenaine ootab teid omaküpsetatud sooja leivaga.

Seminariteenuse pakkumise aeg Aastaringselt
Majutus Majutust ei paku.
Seminariruumid ja mahutavus Seminaripidajate päralt on 1 avar ruum (52 m²), kuhu mahub teatristiilis 30 inimest, koosolekustiilis 20 inimest ja U-kujulise laua ümber 15 inimest. Laudu ja toole saab soovi korral ümber paigutada.
Seminariteenuse sees Olemas projektor, ekraan, wifi. Tellimisel A4 paberid, pastakad jm.
Oma lisateenused Kohvipause pakutakse kohapeal. Jalutustee kaugusel on kolm toidukohta, kus saab vajadusel kokku leppida lõuna– või õhtusöögi. Jalutustee kaugusel on ka mitu majutuskohta. Võimalus tellida käsitööveinide degusteerimist või teetseremooniat.
Lähipiirkonna lisateenused Saab teha külaskäigu kultuuri- või loodusväärtusi vaatama: imekaunis Alatskivi loss paistab meie ühest ja vanas ait-kuivatis asuv looduskeskus teisest aknast. Ukse eest algab matkarada, kus 10 minuti kaugusel on Punane allikas ja veidi kaugemal Kalevipoja säng.
Suve- ja talvepäevad Pigem mitte
Kontakt ja kaugus Tartust Külli Must 57400987 must.kylli@gmail.com
Mesi Tare Kodumaja
Alatskivi loss
Nina Kordon
Kadrina mõis
Voronja galerii
Turgi talu
Alatskivi lossi restoran
Mõisa tall
Alatskivi Mõisamaitsed
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart