fbpx

Privaatsuspoliitika

5. November 2018
Ole meie uudistega kursis

Sibulatee koduleht kasutab Google Analytics programmi. Selle kaudu ei saa me Sinu kui kodulehe kasutaja kohta personaalset infot ehk kogu info on anonüümne.

Sibulatee uudiskirjaga liitujad liidetakse automaatselt MailChimp programmi kaudu meie uudiskirja listi. MailChimp programmis hoitakse ka kõiki uudiskirjaga liitunute e-aadresse. Samuti on antud teenusepakkuja olnud siiani väga hea turvalisusega ehk siit ei tohiks Sinu email kolmandatele osapooltele lekkida. Millist infot soovi korral Sibulatee MailChimp kaudu saab vaadata: kui palju oli uudiskirja avamise määr, milliseid uudiseid enam loeti (need kaks näitajat on siis anonüümsed ehk ei seota konkreetse emailiga), milline email liitus ja milline lahkus uudiskirja listiga. Sinu email, mis uudiskirja listi on lisatud, on ainult MailChimp süsteemis. Isegi mitte Sibulatee esindajate arvutis.

Kui Sa plaanid uudiskirjaga liituda, siis saadame Sinu e-postkasti Sibulatee uudiseid keskmiselt kord kuus. Kui Sulle tundub, et Sibulatee info Sind ei kõneta, on uudiskirja listist lihtne lahkuda (tuleb vaid uudiskirjas olevale unsubscribe nupule vajutada).

Mida me kohe kindlasti ei tee, on oma sõprade ehk uudiskirjaga liitujate andmete avaldamine kellelegi kolmandale. Ehk ei müü, ei jaga Sinu emaili kellelegi. Sest oled meile kallis:)

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri