• Uudis

Jõuluootus ja jõulud 2022 Sibulateel

30. Oktoober 2022
Ole meie uudistega kursis

Sibulateelised on teada andnud oma plaanidest 2022 talveks. On nii jõuluaegseid pakkumisi kui tavapärasest erinevaid plaane terveks talveks. 

Voronja galerii

Talvehooaeg kestab Voronja galeriis oktoobrist maini, mil galeriid saab külastada eelneval kokkuleppel. Valige endale sobivaim pakett, võtke ühendust ja tulge külla! Soovi korral on võimalik tellida Voronja köögist toitlustamine, vaadake näidismenüüd!
NB! broneerige aeg varakult, vähemalt nädal enne külastust.
Pakkumises on neli erinevat paketti: Minu Peipsiveer, Kunstituur Voronjas, Külaskäik Voronjasse ja Koolituspäev Voronjas. Lisainfo siit.

Samovaritee ja präänikute õpituba

Varnja Samovarimaja ootab külalisi uudistama sadat erinevat samovari. Õpitoa raames saab samovari üles panna, uurida erinevaid samovare, nende kujusid, vorme, meistreid ning ajalugu. Joome koos samovariteed keedusuhkru ja präänikutega.

Eesti parim präänikumeister, naaberkülas Kolkjas elav Natalja Rästas, viib läbi präänikute kaunistamise õpitoa ning räägib omalt poolt präänikutest ja vormidest. Oma kaunistatud prääniku saad koju kaasa. 

Detailid siin.

Turgi talu õhtusöögid

Tänavu detsembris pakutakse ettetellimisel Turgi talu pööningusaalis jõulugurmee õhtusööke. Pööningusaalis on ruumi kuni 20 inimesele. Hea võimalus tulla oma seltskonnaga jõulueelsele väljasõidule ning nautida mõnusas õhkkonnas maitsvat ja tervislikku õhtusööki. Lisainfo leiad siit.

Alatskivi lossi jõuluturg

Talvisel päeval enne jõule saavad muinasjutulises lossis kokku kauplejad ja kingiostjad. Lettidele tuuakse endatehtu: toidud, joogid, moosid-hoidised, käsitöö. Saalides kõlavad jõululood ning tunne on peaaegu et jõulune. Sel aastal kohtume siis 3. detsembril, avatud kell 10-16.

Sel aastal on käsitööga kauplejad lossis ning toidukraami leiab lossi kõrvalt vastrenoveeritud mõisa sõiduhobuste tallist.

Jõuluruumid ja ideed

Meie eelmise aasta artikkel jõuluruumide kohta pakub välja kohti tervel Sibulateel, kus oma jõuluaega veeta. Samuti leiad ülevaate siit sibulateeliste seminariruumide kohta.

Kokora lillevabriku töötoad

Kokora Lillevabriku perenaine Tuuli oskab nii ise teha kui teisi juhendada. Tuuli jõuluhõnguline lilleseade õpituba toimub 17. detsembril Alatskivi Magasiaidas.

Hirveaia Veinikelder ja Kokora Lillevabrik ühendasid jõud, et pakkuda just sinu seltskonnale mõnus ja meeldejääv jõuluüritus! Telli üritus näiteks kas meeskonnale, töökollektiivile või lihtsalt sõpradega aja veetmiseks.

Hinnad alates 30 eurot osaleja; tellida üritust saab perioodiks 4.-18. detsember.
Näidispakett sisaldab jõuluhõngulist lilleseade valmistamise töötuba ning käsitööveinide degusteerimist ja pokaali veini töötoa kõrvale. Lisatasu eest kokkuleppel võimalik tellida ka suupisteid või õhtusöök, suurem lilleseade (näiteks pärg) ja toidu valmistamise töötuba lisaks lilleseade töötoale.

Info ja broneerimine: lillevabrik@gmail.com Tel. 56601564

Jõulukingitused Sibulateelt

Peipsimaa Külastuskeskuse käsitsi trükitud otse- või reservtrükis rõivaid ja kodusisustustooted. Nii sinised kui punased.
Peipsimaa Külastuskeskuse e-pood.

Imeline ivan tšai on Samovarimaja signatuurtoode. Ja nüüd on purgid saanud endale kaaslaseks lisaks põdrakanepile ka melissi, pärnaõitega, mündiga, angervaksaga, marjadega.

Magasiait on Alatskivil asuv käsitöö- ja suveniiripood. Lisaks väga suurele valikule kohapeal on see kõik tellitav ka Magasiaida e-poest. Iseäranis toredad on Magasiaida enda Talusahvri tooted.

Alatskivi Mõisamaitsed ehk Hirveaia Veinikeldri poeriiulid on terve sügise täiendust saanud. Kogu valikuga saab tutvuda Mõisamaitsete e-poes. Pakke saadetakse üle terve Eestimaa.

Koduküpsetiste koda Vigurid pakuvad jõulupakke. Suuremas pakis glögi, piparkoogid, vürtsmandlid, küpsisekarp, müsli, nugat, kakaojook ning lisaks väike üllatus. Väiksemas: nugat, piparkoogid, müsli, vürtsmandlid. Lisainfo Vigurid.

Sibulatee kinkekaart avab 23 ust.

Uksed on siis sibulateeliste uksed, kus Sibulatee kinkekaardid kehtivad.

Vaata lähemalt ja osta e-poest.

Sarnased uudised
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart