Toreski talu

Ole meie uudistega kursis

Toreski talu asub Tartumaa põhjaosas Kodavere külas Saare-Pala-Kodavere maantee Kodavere poolses otsas. Sissepääsu juures asub maanteelt näha olev silt “Torreski talu”.  Talu leiab kergesti üles ka Hansa turismitalu kaudu, mis on Toreski Peipsi järve poolseks naabriks.

Toreski talu säilinud hooneteansambli ajalugu ulatub 19. sajandi teise poolde. Lisaks elumajale kuuluvad ajaloolisse ansamblisse näiteks ka sepikoda, hobusetall ja saun.

Ühest hoovi tagaosas asuvast kõrvalhoonest on kujundatud tänapäevaste mugavustega puhkemaja, mida pereahvas rõõmuga külalistele pakub. Esimesel raudkivist korrusel on elutuba-köök ning vannituba. Köögis on kõik söögitegemiseks vajalik, sh pliit ja külmkapp.

Teisel korrusel on rõduga avar magamistuba, kuhu mahub kuus külalist. Tähelepanelik külastaja leiab rõdult ka vaate Peipsi järvele.

Puhkemaja kõrval on ruumikas katusealune terrass, kus on mõnus kaunist loodust ja linnulaulu nautida. Sportlikumatel külalistel on ka võimalus lauatennist või karoonat mängida. Toidutegemise nautijad saavad ka grilli kasutada.

Oodatud on rahulikud ning loodust armastavad inimesed. Talukoht ei sobi lärmakaks pidutsemiseks.

Tulevikus on plaanis avada külalistele tutvumiseks ka teised kõrvalhooned, näiteks on plaanis uuendatud sepikojas avada näitusesaal.

Avamisajad

Külalistemaja on avatud kokkuleppel, helista või kirjuta.

Teenused
  • Puhkemaja majutus kuni kuuele inimesele omaette majas.
  • Majutus endise hobusetalli peal (voodikohad).
Hinnad
  • Kogu puhkemaja hind on 120 eurot ööpäev, lisandub vooditasu 10 eurot külalise kohta.
  • Majutus talli peal 75 eurot öö kahele inimesele. Alates kolmandast inimesest lisandub vooditasu 10 eurot külalise kohta. Talli peale on võimalik majutada kuni kümme inimest.
Galerii
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart