• Uudis

Sügisene puhvetitepäev ootab osalejaid

14. May 2020
Ole meie uudistega kursis

2020.aasta sügisene puhvetitepäev toimub 12.septembril ning puhveteid registreerime kuni 20.juunini.

Registreerime kuni 21 puhvetit. Puhvetitena saavad end kirja panna kõik, kes igapäevaselt ei tegele toitlustusega (väljaarvatud juhul kui toodetakse selleks päevaks eriline kontseptsioon ja menüü oma toidukohta).
– Puhvetite päeva toimumise kellaajad kell 10 kuni 17. Võib ka pärast seda puhvetit soovi korral lahti hoida.
– Puhvetile mõtle välja oma lugu ja idee. Ära tee lihtsalt puhvetit, vaid mõtle, miks on Su puhvet eriline ning see võiks väljenduda nii nimes, menüüs, kujunduselementides kohapeal jne.
– Pane tähele, et eelnevate aastate kogemused näitavad, et ühes puhvetis peaks sel päeval rakkes olema ca 10 inimest (alustades ette valmistajatest kuni teenindajate ja nõudepesijateni).
– Kui on vähegi võimalik, palume kasutada päris nõusid või vähemalt pappnõusid. Plastmassnõud ei ole lubatud – hoiame oma keskkonda!
– Igas puhvetis peaks olema midagi ka söögikõrvast (näitus, esinejad, mängunurk lastele, õpitoad vms). Kõik, mis Su kontseptsiooni sobitub ja külalistele meeldida võiks.
– Puhvetile, mis ei ole Sibulatee liige, esitab Sibulatee arve 50€ ulatuses, mis aitab päeva ette valmistada ja turundada.
– Iga puhvetiga sõlmitakse hea tahte leping.
– Igal puhvetil on kohustus osaleda päeva ettevalmistavatel koosolekutel (kuni 2), pidada silmas toidu tegemisel VTA soovitusi kodukohvikutepäeva tegijatele (https://www.who.int/foodsafety/publications/consumer/5keys_estonian.pdf) ning esitama korraldajale vajalikke materjale (tekstid, fotod loodava puhveti kohta) õigeaegselt.
– Puhvetite registreerimine lõppeb 20.juunil.  Kui osa soovib võtta rohkem kui 2a puhvetit, võivad korraldajad ise teha valiku (kriteeriumiks piirkonna katvus, puhvetite sisukus vastavalt kirjeldusele).

REGISTREERIMISVORM on siin!

Kui on küsimusi, siis info@sibulatee.ee ja 56480065 (Liis).

Sarnased uudised
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri