• Uudis

Sibulatee piirkonna ettevõtjate andmebaas

4. April 2020
Ole meie uudistega kursis

Soovime soodustada kohaliku pakkumise info kättesaadavust Sibulatee piirkonnas. Info kogub kokku MTÜ Sibulatee, kontakt info@sibulatee.ee. Info hakkab tabelina asuma kodulehel: www. sibulatee.ee. Tabel on uuendatav ehk nii kui saadate lisainfot või palute oma infos midagi uuendada, viime hiljemalt nädala jooksul uuendused sisse.

Sibulatee piirkonna ettevõtjate andmebaas – kliki ja avaneb!

Kutsume kõiki Sibulatee kandi (Alatskivi, Pala, Vara, Koosa, Kallaste, Kolkja-Varnja jne) ettevõtjaid (OÜ, SA, MTÜ, FIE) üles oma teenustest teada andma. Sinu kontakte me kellelegi edasi ei jaga, on vaid kättesaadavad Sibulatee kodulehel tekkivas tabelis, mida saavad kõik soovijad vaadata ja soovi korral Sinu ettevõttega juba otse kontakti võtta. Kui Su ühel ettevõttel on mitu täiesti erinevat toodet/teenust, siis täida need eraldi (ehk ühe tootega täida korra terve küsitlus, salvesta, seejärel täida tabel uuesti teise valdkonna teenuse/toodetega).

Ole Sa toidutootja, toitlustaja, fotograaf, automehhaanik või graafiline disainer… Kui oled oma infoga olemas, siis on tõenäoline, et kohalik elanik ka Sinu teenused üles leiab ja neid tellib.

Küsimuste korral info@sibulatee.ee või telefon 56480065 (Liis)
Täida tabel siinsamas või ava uuel vahelehel ja täida

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri