• Kiiksuga Sibulateel,
  • Kultuurisündmus

Voronja suvehooaeg 2024

  • Juuni 22, 2024 - August 25, 2024 @ -
  • Kesk 27, Varnja
Ole meie uudistega kursis

Ilmakuulsa Voronja galerii selle aasta suvenäituse loob galerii pererahvas ise – kuraatoris on Kaili Kask ja Raul Oreškin. 

Näitus, millest saab kuraatorite sõnul omamoodi visuaalne aruanne galerii esimesele kümnendile, kannab pealkirja “Tulevikuvaated”, millega soovivad kuraatorid koos publikuga otsida vastust küsimusele, miks me neid asju üldse teeme, mida me igapäevaselt teeme?

Näitus annab galeristidele võimaluse, koos publikuga arutleda, kuidas ja mil määral on Voronja galerii tegevus mõjutanud või lausa muutnud piirkonda ning mis tähendus või tähtsus neil väiksematel ja suurematel muutustel üldse on?

“Esmalt soovime läbi mõtestada senised galerii hooajad, et arutleda, kas teemad on veel meie ajas relevantsed ja teiseks püüame näitusega analüüsida võimalikke tulevikustsenaariume, andes nõnda galeriile värske tõuke võimalikuks järgmiseks kümnendiks,” põhjendasid galerii asutajad järjekordse suvise hooaja teemavalikut.

Voronja galerii hoovis on avatud skulptuuride aed, kus mõnus jalutada, Voronja vahvleid süüa ja lihtsalt aeg maha võtta. Vaata rohkem siit.

Kümnes suvehooaeg avatud 22. juuni – 25. august 2024 reedest pühapäevani kell 12-18. Avatud on ka 24. juunil. 

 

Avamisajad

2024 suvel avatud R-P kell 12-18 perioodil 22. juuni kuni 25. august.

Kontakt

Telefon 588 44 909

E-kiri peipsiveere@gmail.com

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart