• Kiiksuga Sibulateel

Sibulatee saunafEST 2023

  • Märts 11, 2023 - Märts 11, 2023 @ 12:00 - 12:01
  • Sibulatee piirkond
Ole meie uudistega kursis

Meeskonnad, valmis! Saunatrenni võib ette teha, aga saunafESTile võib tulla ka ilma suuremate ettevalmistusteta. Kaasa ujumisriided ja muud vajalikud kostüümid ning kamba peale üks liikumisvahend, sest osalevad saunad on mööda Sibulatee piirkonda laiali pillutatud!

Meie SaunafEST on eriline seetõttu, et rajale pääseb maksimaalselt sada inimest. See tähendab kuumi saunasid, vähe järjekordi ja ägedat suhtlemist. Pea kõik saavad sündmuse lõppedes ka auhinnatud. Start kell 12, lõpetamine kell 19 (mõlemad punktid Varnjas, Mesi Tare juures). Kui ilmaga veab, saab ka jääauku hüpata.

PILETID

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/sibulatee-saunafest-2023-384347/ 

NB! Üks pilet kehtib ühele osalejale. 

SAUNAD

On aeg tutvustada meie tänavusi saunasid!

Kargaja Kuke Kämping & Saunad – Meie pikaajaline koostööpartner oma saunade headuses! Pane tähele, et selle sauna perenaine on kehtiv Sibulatee parim sibulapirukameister!

Ratastel Spa Kümblustünni rent on Sibulatee saunafESTi väga hea koostööpartner ja ka sel korral paneb nautimiseks välja kaks oma eriilmelist kümblustünni! Kuhu täpsemalt, avalikustame juba peagi!

Koosa külasaun – Kui sa pole varem külasaunas käinud, on sul suur tükk saunaajalugu kogemata!

Kallaste linnasaun – UUS TULIJA! Peipsiääre valla teine põnev ühissaun, mis esmakordselt meie üritusega liitub! Oleme põnevil!

Peipsi Caravan suitsusaun – UUS TULIJA! Kas siit võib tulla 2023 rahvalemmiksaun? Varsti saame teada!

Kalamehe Talu vene saun – Mitmekordne Rahvalemmiksaun – tiitli võitja, toreda pererahva ja kuuma leiliga saun.

Rannamõisa puhkemaja saunamaja, indiaanisaun ja kümblustünn – UUS TULIJA! – Kui Sibulatee saunafEST üritus tekitab meie sibulateelistes nii palju elevust, et Rannamõisa peremees asub ürituse jaoks sauna ehitama, on oodata põnevat tulemust!

Kadrina Mõis torusaun ja kümblustünn – lõbus peremees, sõbralik perenaine, ilus mõisahoone ning kuumad saunad! Imeline kooslus!

Nugise hobitalu suitsusaun ja tünn – UUS TULIJA! Eeslilaulu saatel pole sa kindlasti varem leili visanud! Võid hakata omalt poolt vastulaulu harjutama, sest kindel on see, et duetid tulemata ei jää! Koha võtava talu aias siis Koeru saunad oma suure 10 mehe leilisaunaga ratastel.

Mesi Tare kodumaja kilesaun, telksaun ja kümblustünn – ja ega Mesi tare saunad saa ürituselt välja jääda. Ja vägagi eriline: külla tuleb Iglucrafi saun!

TOETAVAD

Üritust toetavad: Alatskivi Mõisamaitsed OÜ, Alatskivi Lossi Keraamika, Peipsi Caravan, Kargaja Kuke saunad, Natalja Rästas Präänikute meister, Sibulatee, Rannamõisa puhkeküla, Samovarimaja, Megapidu, Nugise hobitalu, Kalamehe talu, Andreson’s Craft Beer, ERM, Kalameister OÜ

Korraldaja
  • Mesi Tare
  • info@mesitare.ee
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart