Suvegurmee

Ole meie uudistega kursis
Ole meie uudistega kursis
Sibulatee piirkonna toit, mis vormitud armastusega vähemalt kolmekäiguliseks õhtusöögiks. Omanäolised kohad, kuhu muidu ehk ei satukski. Tore pererahvas, kes oskab ja tahab külalisi võõrustada.
 
Teiselt poolt Sinu seltskond, avatud meel, huvi proovida uusi maitseid, avastada uusi talusid või väiketootjaid. Kui 2021. aastal sibulateelised alustasid suvegurmeega, siis ei osanud unistadagi, et sellest kasvab ühele talule välja oluline oma suvine märk.
 
2021. aastal 
 

2023. aastal toimub suvegurmee Turgi talus

Lisainfo ning kohad suvegurmeele Sibulatee e-poe.
 

Suvegurmee õhtusöögi tellimise, annulleerimise ja teised tingimused:

  • Õhtusöögi kohtade müük toimub läbi Sibulatee e-poe.
  • Ühele õhtusöögile on müüki pandud oleneval üheõhturestoranist kuni 24 kohta. Õhtusöögile jäänud kohtade arvu näed tellimust esitades kohtade arvu valides.
  • Õhtusöök toimub, kui ostetud on ühele õhtussöögile vähemalt neli/viis (olenevalt toidupakkujast) kohta. Kui 48 tundi enne õhtusöögi toimumist on ostetud vähem kui neli kohta, siis annulleerime õhtusöögi ning maksame senistele ostjatele piletiraha tagasi.
  • Õhtusöögid algavad kell 19, kestavad ligikaudu kaks ja pool tundi. Lisaks toidule on õhtu osaks ka pererahvaga ja üheõhturestorani kohaga tutvumine. 
  • Õhtusöökide juurde saavad toidukohad, kel on alkoholimüügiluba, müüa ka alkoholi. Varuge soovi korral kaasa sularaha.
  • Kõik üheõhturestoranid jälgivad toitlustuse ohutust ning omavad kas teavitatud või tunnustatud kodukööki.
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart