Privaatsuspoliitika Sibulatee lehel

Ole meie uudistega kursis
Ole meie uudistega kursis

Kes me oleme

Meie veebiaadress on: https://www.sibulatee.ee.

Mida ja milleks kogume

Sibulatee koduleht kasutab Google Analytics programmi. Selle kaudu ei saa me Sinu kui kodulehe kasutaja kohta personaalset infot ehk kogu info on anonüümne.

Kasutame ka reklaamiküpsiseid, mis aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Lehele on lisatud Facebook Pixel kood ning kui te ei soovi MTÜ Sibulatee veebilehe reklaami enam Facebookis näha, siis võite selle keelata. Avage https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt sibulatee.

Sibulatee uudiskirjaga liitujad liidetakse automaatselt MailChimp programmi kaudu meie uudiskirja listi. MailChimp programmis hoitakse ka kõiki uudiskirjaga liitunute e-aadresse. Samuti on antud teenusepakkuja olnud siiani väga hea turvalisusega ehk siit ei tohiks Sinu email kolmandatele osapooltele lekkida. Millist infot soovi korral Sibulatee MailChimp kaudu saab vaadata: kui palju oli uudiskirja avamise määr, milliseid uudiseid enam loeti (need kaks näitajat on siis anonüümsed ehk ei seota konkreetse emailiga), milline email liitus ja milline lahkus uudiskirja listiga. Sinu email, mis uudiskirja listi on lisatud, on ainult MailChimp süsteemis. Isegi mitte Sibulatee esindajate arvutis.

Kui Sa plaanid uudiskirjaga liituda, siis saadame Sinu e-postkasti Sibulatee uudiseid keskmiselt kord kuus. Kui Sulle tundub, et Sibulatee info Sind ei kõneta, on uudiskirja listist lihtne lahkuda (tuleb vaid uudiskirjas olevale unsubscribe nupule vajutada).

Mida me kohe kindlasti ei tee, on oma sõprade ehk uudiskirjaga liitujate andmete avaldamine kellelegi kolmandale. Ehk ei müü, ei jaga Sinu emaili kellelegi. Sest oled meile kallis:)

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart