Peipsi Ranna

Ole meie uudistega kursis

Peipsi Ranna – see on saunapesa otse Peipsi ääres.

Peipsi Ranna (endine Ranna puhkebaas) privaatne koht Ranna külas Peipsiääre vallas – Tallinnast 190 km ja Tartust 55 km kaugusel. Puhkebaasis on võimalik korraldada suvepäevi, kokkutulekuid, surfilaagreid, sünnipäevi või pulmi otse Peipsi kaldal. Aga peamine on ikkagi armas saunapesa, mille pärast siia külla tullakse. Nii ongi sügisest kevadeni avatud saunapesa, mis sobib väikesematele seltskondadele, kuni 10le inimesele.

Tuliuus saunamaja asub otse järve kaldal. 2023. aastal täielikult ümber ehitatud majas on kööginurk, elutoa osa suure lauaga ja muidugi järvevaatega leiliruum saunas. Saunalavale mahub kuni kümme inimest. Õues on köetav mullitünn. Teisel korrusel saavad välja puhata kuni kaheksa külalist.

Soojemal ajal on külalistele kasutamiseks katusealune koos lavaga, mis mahutab umbes 150 inimest. Tantsuplats asub hoone keskel ja seda ümbritseb L-kujuline katusealune. Peahoone juurde kuulub 6 tuba, milles magamiskohti on kokku 24 inimesele. Telkima mahub 300 inimest ja rohkemgi. Autokaravanide omanikud võivad parkimiseks kasutada muruplatsi ning on võimalus kasutada elektrit ja WC-d ning saada joogivett. Elektrit saab Peipsi Ranna pakkuda kuni kümnele autokaravanile. Aktiivse puhkuse austajatele on telkimisväljakul võrkpalli- ja jalgpalliplats.

Avamisajad

Broneeringuid saunapesasse võetakse vastu aasta läbi.
Puhkebaasi teenuseid (lava, suvised toad) võimalik kasutada juuni algusest augusti lõpuni.

Teenused
  • Kogu kompleksi rent (3-hektarilisel maa-alal) rentimiseks küsi pakkumist.
  • Saunapesa (saun, kööginurk, pikk laud, mullitünn, teisel korrusel ööbimine kuni kaheksale)
  • Telkimine
  • Autokaravani kohad
Hinnad
Galerii
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart