Kruusa talu

Ole meie uudistega kursis

Kruusa talus elub loomasõbralik pere: Viidas, Tiiu ja väike Eliise Kõnd. Pere loomapidamine sai alguse 2017. aastal siidikanadega. Siis leidis tee pere juurde juba Šoti mägiveis, siis teine ja nii edasi. Igal loomal on enda tallu tulekust vahva lugu rääkida.

Kruusa talus elavad erinevad loomad ja linnud koos vabalt ja õnnelikult. Loomad ei ole puuris, neid saab toita ja paitada, nad on sotsialiseeritud ja kasvatatud inimestega sõbralikeks, neid ei sööda ega saadeta söömiseks. Talu loomad on imelised kaaslased, fantastilised abilised ja lojaalsed sõbrad, kes pakuvad seltsi, aitavad peletada üksindustunnet ning tekitavad kõigis rõõmu ja õnnetunnet!

Kõik soovijad saavad külla tulla, teha loomadega selfisid ja anda maiust, paitada ja kaisutada. Kõik talu lemmikud on sõbralikud ja paimaiad.

Kruusa talu koduloomaaed erineb teistest seetõttu, et piletiraha ei küsita; igaüks saab omal soovil soetada väikese summa eest toidukoti, kus on igale loomale just talle meelepärane maius krõbistamiseks. Või saab hoopis annetada MTÜ-le meelepärase summa – nii saab toetada ka loomade igapäevast toiduvaru.

Saun

2022 aasta suvel valmib talu oma metsa palkidest suitsusaun koos terrassi ja välikaminaga südamekujulise tiigi kaldal. Suitsusaun asub pere elamisest eemal, metsa sees.

Maasikad, mustikad

Kruusa talu põllul kasvab 30 000 maasikataime ja 1000 mustikaistikut. Maasikasortideks on Asia, Polka, Sonata. Suurimad maasika-mustikasõbrad saavad osta talu marju ka aastaringselt www.e-sahver.ee ja maiustada imemaitsvaid sefiiritote Kruusa talu marjadega poest www.sefiiritordid.ee! Pidupäeval võid sõpradega tõsta pokaalid meie maasikatest vahuveiniga, mida pakub Alatskivi Mõisamaitsed käistööveini pood.

Teenused
  • Koduloomaaed: paabulinnud, siidikanad, Pekingi pardid, Cayuga pardid, Shoti mägiveised, Shetlandi miniponi, minilambad, Flandria hiidküülik.
  • Saunad: privaatne suitsusaun metsas, südamekujulise tiigi kaldal koos tünnisaunaga.
  • Telkimine
  • Grillimine
  • Saaduste müük: maasikad, kultuurmustikad, vaarikad, põlduba
Hinnad
  • Koduloomaaia sissepääs tasuta, soovijad saavad toetada loomade igapäevast toiduvaru tehes annetuse MTÜ-le või osta kohapeal loomadele maiusekott 3 € eest
  • Koolide, lasteaedade, gruppidega eelnevalt külastused kokkuleppel, et loomad teaksid külalisi oodata!
  • Suitsusaun, kümblustünn metsas: 200.- õhtu/öö, võimalus ööbida kuni 10 inimesel
  • Telkimine: 10 € telk
  • Hooajal mustikad, vaarikad, maasikad, põlduba vastavalt turuhinnale, hulgi kokkuleppel.

 

Galerii
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart