Kargaja kuke kämping ja saunad

Ole meie uudistega kursis

Kargaja Kuke Saun – külm jääauk, soe vastuvõtt ning kuum saun! Või kui on jäävaba aastaaeg, siis on külm tiik, soe vastuvõtt ja kuum saun:)

Peipsiääres Sibulateel asub Kargaja küla ning selle külje all üks selline saun, mille peremeheks härra Kukk isiklikult. Kui viimased 50 aastat on saunakütmist harjutatud omakeskis, siis nüüd on saunauksed avatud ka kõigile külalistele.  Sind ootavad suitsusaun ja soome leilisaun koos puhkeruumiga, seltskonna suuruseks saab olla maksimaalselt 12 inimest. Saunade headusest ja pererahva soojusest annab kinnitust ka tõsiasi, et Kargaja Kuke Saun on valitud mitmel aastal Sibulatee saunafESTil parimaks saunaks.

Kui soovi on, katab pererahvas ka laua hea ja paremaga. Ning kui on soov ise midagi oma kätega valmistada, siis koos perenaisega saab kambakesi valmistada kehakoorijat, näomaski või koos meisterdada hoopis saunavihtasid (kevad-suvel).

Väsinud saunatajatele või neile, kes soovivad lihtsalt Sibulateel ööbida, on valmis saanud kolm 4-kohalist kämpingut.

Kargaja Kuke saunad on Tartu kesklinnast 33-minutilise autotee kaugusel. Tuleb vaid oma tulekust piisavalt vara ette teatada, et pererahvas saaks valmistuma hakata.

Tellimine

Saunade tellimine soovitavalt vähemalt kolm päeva ette. Broneeringu kinnitamisel ettemaks 50%, ülejäänud osa saabumisel.

Paketid
  • Pakett 1, max 10-12 külalist. Kuum leilisaun 5 tundi, ööbimine kämpingutes. Hind 420 €
  • Pakett 2, max 10-12 külalist. Kuum leilisaun 5 tundi, kuum suitsusaun (kütmine üks kord), puhkeruumi kasutus 5 tundi, ööbimine kämpingutes. Hind 490 €
  • Ainult ööbimine kämpingus 90 € öö kämpingu kohta (4 voodikohta).
  • Ühe kämpingu öö (kuni neljale külalisele) ning kuum leilisaun kokku 150 €.
Lisateenused
  • Kehakoorija valmistamise töötuba 6 € osaleja
  • Saunaviha meisterdamine 4 € osaleja
  • Jääaugu tellimine (ainult talvel kui jää tiigil on) 20 €
  • Soovi korral hommikusöök 5 € külaline
Galerii
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart