Kostja sibulatalu

Ole meie uudistega kursis

Kostja sibulatalu asub Kolkjas, peate suunaks võtma kuulsa sibularestorani, leidma selle tagant väikese külatänava ning selle tänava lõpust sibulatalu.

Kostja talu peremees on muidugi Konstantin, kes külalistega räägib nii vene kui eesti keeles. Kostja juures näete vanausuliste traditsioonilisi sibulakasvatuse võtteid ning peremees räägib kuidas vanasti sibulaid kasvatati ja kuidas tänapäeval kohalikud siiruviirulisi aiasaadusi maha panevad, üles võtavad ja müüvad. Ehk selline tubli tund aega sibulakasvatusse ja vanausuliste traditsioonidesse juhatavat giidijuttu. Eriliseks teeb Kostja veel tema oskus võrke punuda ja huvilistele läbi viia võrgupunumise õpitubasid.

Kostja juurde tasub pöörduda ka siis kui sibulad valmis hakkavad saama – tema käest saab osta sibulaid nii kilo kui mitmekümne kaupa. Lisaks muidugi sibulavanikud!

Ja peamine – siinne perenaine teeb suussulavaid sibulapirukaid! Kui Sa tead, et oled siiakanti teel, siis helista Kostjale ette ja telli pirukad ette. Need on seda väärt!

Avamisajad ja info
  • Avatud ettetellimisel (helista või kirjuta)
  • Külastusaega varu 1-1,5 tundi
  • Kõrghooag maist oktoobrini
Hinnad
  • Sibulakasvatusega tutvumiseks ca tunnine külaskäik grupile alates 25€
  • Muude teenuste hind kokkuleppel
Galerii
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart