• Uudis

#tartusonrohkem ja #sibulatee

7. June 2017
Ole meie uudistega kursis

Tartus on rohkem“ on eesti ja vene keeles toimuv muhe suvine avastusmäng, mis annab peredele, sõpruskondadele kui ka kõigile teistele vaheldusrikkast puhkusest lugupidajatele võimaluse avastada mitmekülgset ja tegevusterohket Tartut. www.tartusonrohkem.ee

Avastusmängu kampa on võetud ka Tartumaa oma avastustväärt kohtadega. Meie kandist näiteks nii Alatskivi loss kui Peipsimaa külastuskeskus. Või magasiait või hoopis Voronja galerii.

Kuidas mängimine käib? Tuleb oma nutisõbrasse tõmmata Navicup rakendus, see seadistada, lisada enda ja oma sõpruskonda märkiv kasutaja ning teele asuda. Mängija ülesanne on läbida võimalikult palju punkte ehk kohti ning tegutseda vastavalt ekraanile ilmuvale infole. Nii pead mõnes kohas otsima vastuse küsimusele või teises kohas hoopis pildistama oma seltskonnast soovitud foto ja selle üles laadima. Kõige selle eest kogud punkte, mis võivad Sind kergitada mängijate tabelis. Muidugi on osavamatele, kiirematele, tublimatele ka auhinnad.

Aga: kui Sa isegi ei osale mängus, siis kasuta sel suvel Tartus ja Tartumaal liikudes oma pilte teistega jagades #tartusonrohkem, siis need jõuavad ka sama veebilehe pildivoogu. Ja muidugi, Sibulateel tehtud piltidele lisa #sibulatee. Nii on lootust, et märkame Su fotot/videot ja saame seda Sibulatee teiste sõpradega ka jagada (vaata ka www.instagram.com/sibulatee)

 

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri