• Uudis

Suvi jääb vahele?

24. March 2021

Muidugi ei jää!

Ole meie uudistega kursis

Meil siin Sibulateel on niivõrd palju ideid ja mõtteid, et kuidagi ei tahaks, et see suvi vahele jääks. Kannatame aprilli ära, hoiame distantsi nii palju kui võimalik, kanname maski ja võimalusel vaktsineerime end. 

Kui nüüd kõik ikkagi läheb plaanipäraselt, siis suvi Sibulateel algab maikuu lõpus. Viimasel nädalavahetusel toimuvad nii Sibulatee KALApuhvetite päev kui Varnja kalalaat ning avatakse Voronja uus galeriisuvi. 

Suvel nagu ikka, on plaanis terve rida mõnusaid kohalikke väiksemaid sündmuseid, mis näitavad meie kohalikku kultuuri (näiteks Peipsimaa Külastuskeskuse sündmused) või toovad siia hoopis huvitavaid esinejaid kaugemalt (Ranna puhkebaasi või Kodavere Pärimuskeskuse kontserdid). On nii laatasid (näiteks Alatskivi vanavaralaat ja Kallaste sibulalaat), kontserte kui õpipäevi. 

Suurim sündmus, mida praegu ka hoolikalt ette valmistatakse, toimub  augustikuu kahekümnel õhtul Kolkjas. See on Tartu Uue Teatri etendus “Serafima+Bogdan”. Muide, mõnele etendusele pidi veel pileteid saada olema. Ja meil samaaegselt algab Sibulateel kampaania “Tule varem kohale”. 

Sündmustest lõpetab suve Sibulatee puhvetite päev septembrikuu keskel. 

Sibulatee sündmused leitavad kodulehel, täiendame seda loetelu jooksvalt. 

Sibulateelistel on veelgi uudiseid

Nina Kordonisse saabus terve plejaad jalgrattaid, mida suvel rentida saab. Ehk ka suurema seltskonnaga on Sibulateel ringi rändamine, nii et tuul juustes sasib, võimalik. Oma Sibulatee jalgrattamarsruudid kobistame ka enne suve asjakohaseks. 

Alatskivi lossi kõrvalhoone on ümbersündimise protsessis. Ehitustööd muudkui käivad ja ehk sügiseks on juba tulemust oodata. Sarnased ehitustööd on käimas Kolkjas vanausuliste muuseumis, mis täielikult renoveeritakse ja mis saab ka lisaehitise. 

Kodavere Pärimuskeskus saab oma sisehoovis asuvale lavale katuse ehk on hea suviti kontserte nautida. 

Vigurite koduküpsetised on enda letti üha rohkematel päevadel avamas. Täpsem info suve lähenedes. 

Peipsimaa Külastuskeskuses on renoveeritud õpitubade ruum ning tuttuus köök, kus on võimalik ka toidu õpitubasid läbi viia. 

Võtame nüüd oma uudiskirja välja saatmise taas alates aprillikuust tõsisemalt ette, et viia kurssi uudistega ja jagada infot ka näiteks saabuvate erinevate pakkumiste kohta. Uudiskirjaga liitumiseks keri uudise leht lõpuni ja kliki kollasel nupul “Liitu meie uudiskirjaga”. 

Sibulateel näeme!

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri