• Uudis

Sügisene koolivaheaeg 2020 Sibulateel

17. October 2020
Ole meie uudistega kursis

Alustame sellest, kuidas sibulateelised koolivaheajal avatud on.

Liivi muuseum ja Tubina muuseum osalevad Avatud Mänguväljad kampaanias. Liivi muuseumi mäng “Kaapekakuke ajakrati küüsis” pakub kuulamist, lugemist, voolimist, meisterdamist, kirjutamist, nuputamist ja pildistamist kogu perele või väiksemale seltskonnale.  Tubina muuseumis aga selgub mängides, kuidas üks Kratt sel kevadel Tubina Muuseumisse sattus ja mis temaga seal juhtus. Täpsem info kuidas mängida ja mis juhtuma hakkab, Liivi muuseumi kodulehel. 

Ehk et milline siis võiks olla koolivaheaja päev teisipäevast reedeni Sibulateel? Mine avasta Liivi muuseum läbi Avatud mänguväljade mängu -> lippa läbi Alatskivi lossist ja saa tuttavaks parunite eluga ning võta ette saviõpituba lossi keraamikakojas -> kinnita keha Mõisa talli pubis -> suveniirid võta ligi Magasiaidast -> jaluta Alatskivi matkarajal või mängi lossipargis disc golfi -> jaluta Peipsi ääres unisel Kallastel -> roni Kolkjas vaatetorni ning naudi sügispuhkusel olevat ridaküla Kolkjast Varnjani. Julgemad võivad varbad ka sügiskülma Peipsisse kasta. 

Nädalavahetusel soovitame Alatskivil rohkem ringi vaadata. Kes soovivad aga päeva veelgi tervislikumalt vabas õhus veeta, neile on soe soovitus minna avastama Pala terviseradasid. Asuvad need Palal, algus on Pala kooli taga.

Ööbimiskohad Sibulateel on siin, leia omale sobiv ja võta juba otse ettevõtjaga ühendust. 

Kui Sul on küsimusi, võta julgelt ühendust (nii mitmeidki teenuseid on võimalik hoolimata sellest, et kohad on suletud, piisavate huviliste arvu korral ette broneerida, näiteks Samovarimaja või Kostja sibulatalu) info@sibulatee.ee. 

Ja kui teed toredaid pilte või videojuppe, jaga neid ka meiega FBs või Instagramis. @sibulatee ja #sibulatee

 

Sarnased uudised
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri