• Uudis

Sibulatee Tourest 2020 messil

5. February 2020
Ole meie uudistega kursis

Üheteistkümnendat aastat järjest kohtume veebruarikuus Tallinnas Tourest messil!

7. – 9. veebruarini oleme esindatud Puhka Eestis hallis Peipsimaa pinnal. Kogu Sibulateed esindavad kolmel päeval nii võrgustiku juht Liis, Vaino talu Aljona, Ranna Puhkebaasi Triin ning Alatskivi lossi Aire. Tõenäoliselt hüppab aeg-ajalt läbi ka Alatskivi mõisamaitsete Külli, kuid temaga saate tihedamini kohtuds maitsete hallis Veinitee boksis.

Pakume head ja paremat, kindlasti infot uute algatuste ja võrgustiku liikmete kohta. Anname soovitusi mida teha meil kooligruppidega või kuidas organiseerida väljasõit oma kollektiiviga meie juurde.

Liis esindab Sibulateed ka reisikorraldajatega kohtumisel reedel ning räägib pärandkultuuri kaasamisest Sibulatee näitel pühapäeval kell 11 peahallis alal “ReisiABC”.

Ning muidugi toimub meie alal nagu ikka auhinnamäng. Kõik, kes jätavad oma emaili meie uudiskirja tarvis, osalevad auhinnaloosis, mille auhinnad on välja pannud: Alatskivi loss, Alatskivi mõisamaitsed, Alatskivi lossi restoran ja sviidid, Mesi tare, Vigurite koduküpsetised, Ranna puhkebaas, Kadrina mõis, Liivi ja Tubina muuseumid, Voronja galerii, RebaSte linnutalu, Kivi kõrts, Kalamehe talu, Peipsimaa külastuskeskus, Rannapuura kalapood. Lisaloosimise peale messi lõppu teeme neile, kes juba aastaid meie head sõbrad läbi uudiskirja olnud on.

Prindi oma tasuta pääse välja siit ja messil näeme!

 

Sarnased uudised
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri