• Uudis

Pulmad Sibulateel

29. October 2018

Kohti nii registreerimiseks kui pulmapeoks on suuremaid ja väiksemaid. On nii Peipsi kaldal asuvaid, muinasjutulisi, maalähedasi, väiksemaid ja suuri.

Ole meie uudistega kursis

Võib ju olla, et nii mõnigi teist on Sibulateel pulmas käinud. Ei-ei, mitte Sibulatee pulmas, vaid mõne oma sõbra pulmas, kes on seda Sibulateel tähistanud. Mitmetele on kindlasti tuttav Alatskivi loss kui muinasjutuline koht nii registreerimiseks kui pulmapeoks. Kuid sellele lisaks on meil veel mitmeid suurepäraseid varjatud aardeid. Nii kohtade kui tegusate pulmaabiliste näol.

Kohti nii registreerimiseks kui pulmapeoks on suuremaid ja väiksemaid. On nii Peipsi kaldal asuvaid, muinasjutulisi, maalähedasi, väiksemaid ja suuri. Üks toredamaid võimalusi registreerimise korraldamiseks on suisa otse Peipsi peal ehk laevas. Ja muidugi nii instagrammitavate fotode kui ilupiltide kohtadest sobilikke peidetud aardeid.

Abilisi on meil välja pakkuda mitut masti. Meil on muidugi nii neid, kes laua katavad (alates kohalikest sibulapirukatest, suitsukalaroogadest kuni imepärase koogilauani). Ja oma dekoraatoreid ning lilleseadjaid on meil, kes teavad kohalikke olusid ja siinseid võimalusi. Pulmasõitudeks on nii hobukaarikuid kui uunikumautosid.

Millest aga võiks kohe alustada? Ikka sellest, mis kõige enam aega võtab. Oma pulmaveinist või vahuveinist! Alatskivi Mõisamaitse on see pärl, millest peab alustama. Ehk tuleb kokku leppida perenaisega aeg, mil kahekesi kohale tulete, valite välja oma lemmikmarjad ning panete oma veini käima. Veini, mis saab valmis kuude pärast just teie pulmapeoks. Ja mille kohta saate uhkusega öelda, et “ise tegime!”

Kui Sul hakkas mõte liikuma, plaanis kas lähiajal või järgmisel suvel või hoopis talvel pulmad pidada, siis võta kindlasti ühendust Sibulatee pulmateadja Hannesega (Hannes Lents 5216686 või info@sibulatee.ee). Tema teab pulmadest kõike ning on Sibulatee võimalustega hästi kursis.

Sarnased uudised
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri