• Uudis

Messil näeme?

2. February 2018
Ole meie uudistega kursis

Iga aasta alguses tabab ka Lõuna-Eesti turismiinimesi messihaigus. See hakkab avalduma juba paar kuud varem plaane pidades ning kulmineerub jaanuaris-veebruaris. Siis realiseeritakse plaanitu, pakitakse materjaldi, lauad, toidud ning võetakse suund. Kas siis siia- või sinnapoole.

Sel nädalavahetusel oleme Riias lätlastele Sibulateed tutvustamas. Räägime, mis suvel tulemas ning muidugi vastame igal päeval vähemalt sada korda küsimusele “Kas Peipsil on ikka jääd?”.

Eelmisel nädalal käisime esimest korda Leedu turismimessil piirkonda tutvustamas. Võiks ju arvata, et Leedu on ju siinsamas meil külje all ja võiksime üksteisest üht-teist teada, siis pigem on Lõuna-Eesti leedukatele avastamata kant. Oli palju huvilisi, oli väga tõsiseid plaanipidajaid, kellega saame edaspidigi kontaktis olla.

Järgmisel nädalal keerame üksmeelselt suuna Tallinnasse. 9. – 11. veebruarini kohtume Sinuga Eesti Näituse messihallis. Tule ja otsi meid üles Eesti hallist, Peipsimaa pinnalt. Räägime, mis meil tulemas on, anname soovitusi. Ja pakume ka head-paremat:)

Siin on Sinu tasuta pilet Tourest messile, prindi see välja ja kohtumiseni!

Sibulatee osalemist kolmel turismimessil toetab LEADER.
logo-leader-2014-est-horisontaal-varviline

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri