• Uudis

Kolleegidega talvisel Sibulateel

2. December 2016
Ole meie uudistega kursis
Talvine Sibulatee on äge! Jääga kaetud Peipsi, lumised külatänavad, soe samovaritee.

Ja ei ole see piirkond talvelgi täiesti puhkamas. Siinsed ettevõtjad ootavad külla Sind ja Su kolleegide seltskonda, kellega üks vahva talvepäev veeta.

Pakkumine “Töökaaslastega talviseid elamusi loomas”

Sobilik 10-15 inimesele

Päeva alustame Varnja külas, kus Mesi Tare pererahvas korraldab Varnja küla fotojahi. Eesmärgiks üles otsida paberfotodel kujutatud kohad ja pildistada samas kohas võimalikult loominguline foto, millel on jäädvustatud meeskonnaliikmed. Iga paberfoto peal on vihje, kuidas meeskonnaliikmeid tuleks fotol kujutada. Ülesanded on humoorikad ning hea pildi lavastamiseks läheb vaja fantaasiat, julgust ja meeskonnaliikmete koostööd. Aega võtab ca 2,5 tundi.

Fotojaht sisaldab: paberfotod asukohavihjetega, aksessuaarid, parimale võistkonnale auhind, tehnika fotode vaatamiseks, CD tehtud piltidega, ruum fotode ühisvaatamiseks, samovaritee, suupisted.

Edasi liigume Kostja sibulatallu Kolkjas. Peremees võtab teid vastu sibulakuivatamisemajakeses, pakub sibulapirukaid ja teed; tutvustab sibulate kasvatamist kohalikul moel ja räägib kohalikust elust. Ajakulu ligikaudu üks tund.

Peipsimaa külastuskeskuses Kolkjas ootavad teid siinsed käsitöövõlurid. Igaüks saab endale siinse paiga jaoks nii traditsioonilise pakutüki abil kangast poekoti valmis teha. Ei, õmblema ei pea hakkama:) Ainult valida välja ägedamad pakumustrid, sobivad värvid ja ongi peaaegu et uus poekott valmis. Ajakulu ca üks tund.

Rikkalik sööming Kivi kõrtsis Alatskivil. Eelroad, pearoad, desserdid, samuti külm laud. Soojendavad tervitusjoogid, vesi, kohv ja tee. Ja kui juttu jätkub kauemaks, saab siin mitu tundi mööda saata.

Kogu päev kestab ligikaudu seitse kuni kaheksa tundi.

Hind:

15le 820 ehk 54,67€ osaleja kohta
12le 705€ ehk 58,75€ osaleja kohta.
Hind ei sisalda transporti.
Võimalik on lisada siia või siis hoopiski vahetada välja mõni elamus karakatiga sõidu vastu Peipsi jääl.
Rohkem infot: info@sibulatee.ee või +37256480065
Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri