• Uudis

Ideed ja ruumid jõulupeoks

3. November 2017
Ole meie uudistega kursis

Jõulud on tulemas. Pead otsustama hakkama, kuhu oma kollektiiviga või sõprade seltskonnaga väljasõit teha. Siin on kokkuvõtlik ülevaade kohtadest, kus pidu (näiteks jõulupidu) Sibulateel pidada ja ideedest, mille abil oma väljasõitu rikastada.

ALATSKIVI LOSS

Ruumid: palju erinevaid ruume, mahutab pidutsema ja sööma-jooma kuni 120 osalejat. Olemas on vajalik koolituste- ja konverentsitehnika.
Toitlustus: lossi restoran pakub erinevateks sündmusteks sobivat toitlustust; alates buffeest kuni väga pidulike laudadeni.
Midagi erilist: sügis-talviseks hooajaks kutsub loss  10-30 osalejaga seltskondi Küünlavalgel kummituslikule õhtusöögile!  See on ajarännak 130 aasta tagusele aadlipeole koos ajastupärase  menüü ja tegevustega. Üritus hõlmab pea kogu lossi, kus rollidesse jagatud külalised liiguvad  läbi lossi hämarate ruumide. Teekonnal toimub neljakäiguline õhtusöök ja koos räägitakse lugusid möödunud aegadest ja legendidest.
Lisad: erinevatele üritustele saab tegevustena juurde tellida õpitubasid  lossi käsitöö- ja savikojas.
Kontakt: lossi koduleht ning info@alatskiviloss.ee

MESI TARE KODUMAJA

Ruumid: mõnusas vanas vanausuliste kalurimajas otse Peipsi kaldal Varnja külas koosolemise ruum kaminasaaliga, kuhu mahub vabalt ühise laua taha 15 inimest.
Toitlustus: võimalik tellida nii piirkonnale omast kui ka nostalgilist õhtusööki.
Midagi erilist: olenevalt ilmastikuoludest võimalikud erinevad lisateenused: karakatiga järvesafarid, tõukekelgumatkad, karakatiga või paadiga sohu jõhvikale, matk vanausuliste külades koos giidiga.
Lisad: Mesi tares mahub majutuma koos lisavooditega 15 inimest. Samuti on majas ja hoovil erinevad saunad.
Kontakt: Mesi tare koduleht ning info@mesitare.ee

NINA KORDON

Ruumid: Nina Kordon asub otse Peipsi kaldal Nina külas. Kordonis on suur kaminaga soe ja mõnus ruum, mis mahutab ühise laua taha kuni 30 inimest ning kus saab vajadusel ka seminari pidada.
Toitlustus: võimalik pakkuda nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki.
Majutus: Nina Kordon majutab kuni 28 inimest.
Lisad: saun
Kontakt: Nina Kordon koduleht ning info@ninakordon.ee

SEPIKOJA KÜLALISTEMAJA

Ruumid: Sepikoja külalistemaja Alatskivil pakub suurt peoruumi vanas sepikoja majas kuni 50le külalisele. Vajadusel saab päeva ajal kohandada ruumi ka seminari tarbeks.
Toitlustus: Trahter teeb erinevas stiilis pidulaudu. Võimalik tellida jõululaud ka vene köögi parimatele paladele toetudes.
Lisad: majutus maja teise korruse tubades kokku kuni 18le inimesele.
Kontakt: Sepikoja koduleht ning info@sepamaja.ee

KIVI KÕRTS 

Ruumid: kõrtsi ruumid on mõeldud lõuna- või õhtusöögiks kuni 30le inimesele.
Toit: peamiselt kohalikust toorainest toidud, mis siinseid vanu retsepte kohandades on saanud ka kaasaegsema lihvi. Pidulaudadelt ei puudu ka kõrtsis küpsetatud leib ning koogid.
Kontakt: Kivi kõrtsi koduleht või info@kivikorts.ee

Ja varsti-varsti ehk juba enne jõule on valmis külalisi vastu võtma ka Alatskivi Mõisamaitsed. Mis, kuidas ja millal? Selle infoga kursis olemiseks jälgi Sibulatee FB lehte või registreeri end Sibulatee uudiskirja saajaks.

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri