• Kiiksuga Sibulateel

Sibulatee saunafEST 2020

  • February 8, 2020 - February 8, 2020 @ 12:00 - 19:00
  • Sibulatee

Mõnus talvepäev, kus oma meeskonnaga tuleb üles leida köetud saunad tervelt Sibulateelt, nautida leili ning läbida punktide korjamiseks ka mõned ülesanded.

Ole meie uudistega kursis

Meeskonnad, valmis! Saunatrenni võib ette teha, aga saunafESTile võib tulla ka ilma suuremate ettevalmistusteta. Kaasa ujumisriided ja muud vajalikud kostüümid ning kamba peale üks liikumisvahend, sest osalevad saunad on mööda Sibulatee piirkonda laiali pillutatud!

Meie SaunafEST on eriline seetõttu, et rajale pääseb maksimaalselt sada inimest. See tähendab kuumi saunasid, vähe järjekordi ja ägedat suhtlemist. Pea kõik saavad sündmuse lõppedes ka auhinnatud. Start kell 12, lõpetamine kell 19 (mõlemad punktid Varnjas, Mesi Tare juures). Kui ilmaga veab, saab ka jääauku hüpata.

Pileti hind 15€ osaleja kohta. Piletid müügil Piletilevis! Saadaval ainult piiratud arv pileteid 100le kiiremale. Peale pileti ostu registreeri oma meeskond: info@mesitare.ee

Haara kaasa ka sularaha, saunad müüvad ka üht-teist kohapeal tarbimiseks (kohalik toit ja jook), siin-seal ka käsitööd ja muud põnevat.

Korraldaja

Mesi tare OÜ

info@mesitare.ee

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri