• Kiiksuga Sibulateel,
  • Kultuurisündmus

Lavastuslikud giidituurid Voronjas

  • August 12, 2022 - August 13, 2022 @ -
  • Voronja galerii, Varnja
Ole meie uudistega kursis
MAJANDUS / HOUSING on näituse “IKOONILINE. eesmärk ja ettekääne” lavastuslik giidituur, mis kohtub Sinuga kokkulepitud ajal Voronja galerii ees ning mille viivad läbi Kadri Noormets ja Ivo Reinok.

NB! mitte ajada seda tuuri segi harvadel juhtudel toimuva kuraatorituuriga!
 
MAJANDUS on käimasoleva näituse jokker, salakaval rebane, lits ja trikster. kui näitusel portreteeritud ikoonilised loovisikud olid mõneti üksnes ettekääne selleks, et jõuda nende jaoks oluliste kunstiteosteni. siis mille ettekääne võiks olla see näitus ise? mis siis, kui kogu see näitus on üksnes ettekääne selleks, et saaks aset leida üks nihe, mis on tuur, mille pealkiri on kosmos, ekskursioon või miks mitte ka majandus. üks nihe, mis flirdib küsimusega – mis on see, mis tegelikult ühest esemest, loodud taiesest, prindist või kaetud paberist kunstiteose teeb. ehk teisisõnu, mis on see, mis üht igavest uksepiita samavõrd tähtsana vaadelda ei luba.
 
MAJANDUS kutsub Su neljal suvepäeval, kolmel korral päevas endaga kaasa, et raamida oma tähelepanuga kunstilisi küsimusi ning nende lihtsaid elulisi vastuseid.
 
Lavastuslikud giidituurid toimuvad:
5+6+12+13. augustil 2022
kell 13, 15 ja 17.
 
Pilet 10€, sisaldab ka galeriis avatud näituste külastust samal päeval.
Piletid: http://fienta.com/s/majandus-housing
Korraldaja

Voronja galerii

Telefon: 5564 7963

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri