• Gurmaanidele,
  • Kollektiividele,
  • Romantikutele
Pakkumine

Metsast taldrikule 2023

Hind
29-30
  • 1-60 Inimest
Ole meie uudistega kursis

Lõuna-Eesti on põnev ja mitmekülgne piirkond, pakkudes pidevalt uusi ümbrusest inspireeritud maitseid nii traditsioonilises kui ka tänapäevases võtmes. Nii ka Sibulateel!

Metsast taldrikule raames saad nautida nii Alatskivi lossi restorani kui Kivi kõrtsi erimenüüst põnevaid toite, milles on vähemalt ühe komponendina kasutatud eestimaist metsasaadust ning mis koosneb suuresti kohalikust toorainest. Kampaania toimub 3.-19. november 2023.

Alatskivi lossi restoran

Menüüd on peakoka tervitus, pearoana põder, pähklikastme, tuhakartuli ja köögivilja hummusega. Magusroaks on pavlova marjakreemiga.

Erimenüü hind on 29 eurot. Toitude juurde sobib sommeljee poolt sobitatud veinipakett.

Lossi restoran on avatud kolmapäeval ja neljapäeval ettetellimisel; reedel ja laupäeval kell 14-21 ning pühapäeval kell 14-20. Võimalusel palume kohad broneerida: telefon 53032485 või alatskivi@lossirestoran.eu.

Kivi kõrts

Alatskivil asuva Kivi kõrts alustab pidusööki peakoka tervitusega ning pearoaks pakub röstitud hirve välisfileed koos juurselleri püreega, lisandiks punaveini kaste, punases veinis hautatud peet ning võis ja valges veinis hautatud porgand. Maguroaks on jõhvika kohupiimatort.

Menüü hind on 30 eurot.

Kivi kõrts on avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10-18. Võimalusel palume lõuna- või õhtusöök broneerida telefonil 5108433 või martin@kriso.ee.

Häid maitseelamusi!

Metsast taldrikule kampaania toimub 3.-19. novembril 2023

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri

Cart