25 aaret

Ole meie uudistega kursis
Ole meie uudistega kursis

Sibulatee. See on Kesk-Peipsimaal looklev piirkond, mis oma kümnendaks tegevusaastaks on saavutanud vähemalt Eestis tubli tuntuse. Kümnendaks sünnipäevaks liitume www.eesti100aaret.ee keskkonnaga oma 25 aardega.

Tähtsad tärminid:

  • Aarete kogumine kuni 10.veebruar 2019. Üle viiekümne inimese esitas oma nägemuse avastamistväärt kohtadest. Kokku saadeti 36 erinevat objekti üle terve Sibulatee piirkonna. Nende seas nii tähelepanuväärseid loodusobjekte kui inimkätega loodud kunstiteoseid; nii konkreetseid objekte kui inimestele oluliseks saanud suuri ja raskemini hoomatavaid kohti. Näiteks on esitatute seas nii Välgi metsad, sibulakülad kui Peipsi järv.
  • 25 aarde väljavalimine 23.veebruariks 2019. Aarded valivad välja Sibulatee piirkonna elanikud, kes piirkonda hästi tunnevad. Olulisteks valikukriteeriumiteks on nii piirkonna katvus aaretega, objekti olulisus kui see, et külastajatele on objekt nö kättesaadav.
  • Aarete kohta küsimuste koostamine veebruar-aprill 2019
  • Aarete mängusüsteemi sisseseadmine, mäng valmis maikuus 2019. Mängida saab perioodil mai kuni september eesti100aaret.ee mängukeskkonnaks.

Kõik küsimused: info@sibulatee.ee, telefon 56480065

VÄLJAVALITUD 25 AARET

Sibulatee 25 aaret mängu toetab Peipsiveere arenguprogramm.

Jälgi Sibulatee tegemisi
Liitu meie uudiskirjaga
Ole meie uudistega kursis
Filtreeri